YÜCEL EFE; İş elbiseleri imalat ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

Kurumsal iş kıyafetleri üretiminde 2005 yılında kurulan Efe İş Elbiseleri, iş elbiseleri sektöründe, uzman kadrosuyla, köklü bir kuruluştur. Her sektöre hitap eden firmamızın en önemli prensibi, güvenilirlik ve dürüstlüktür. İş hayatımızı şekillendiren ilkelerimizden en önemlisi itibar ve itimattır.

Müşteri ilişkileri ve sunulan hizmette beklentilerin ötesine geçerek müşterilerine anında hizmet verebilmek için her geçen gün imalat/üretim kapasitesini artıran, taahhüt edilen ürün niteliklerini ve teslim tarihlerini zamanında gerçekleştiren, bu özelliği ile tanınarak güven tazelemeyi sürdüren bir firmadır.

Üretim ve pazarlama halkamızın içinde;

İş Önlükleri, bahçıvan tulumları, iş tulumları, Aşçı kıyafetleri, garson kıyafetleri, otel kıyafetleri, güvenlik görevlisi kıyafetleri, iş pantolonları, tişörtler, lakoslar, yelekler, montlar, iş güvenliği malzemeleri ile promosyon ürünler yer almaktadır.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden Firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Vizyonumuz;

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak